Erasmus+: dr Yasemin Yalçın z wizytą na WANS

W dniach 11-15 grudnia br. w ramach programu Erasmus+ mamy okazję gościć na naszej uczelni dr Yasemin Yalçın z Alanya Alaaddin Keykubat University (Turcja).

Dr Yalçın, która na co dzień pracuje na Wydziale Nauk o Sporcie oraz Wydziale Wychowania Fizycznego i Sportu tureckiego uniwersytetu. Zwiedziła naszą uczelnię, miała też okazję spotkać się z jej pracownikami i studentami. Jej wizyta była okazją do wymiany doświadczeń na temat sposobów funkcjonowania wydziałów wychowania fizycznego na obu uniwersytetach oraz omówienia kwestii związanych z wymianą międzynarodową.

Otrzymaliśmy też zapewnienie, że nasi studenci i pracownicy są zawsze bardzo mile widziani na uniwersytecie w Alanyi. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zachęcić Was do wyjazdu do Turcji w ramach realizowanego przez WANS programu Erasmus+!.

14 grudnia 2023 r.

Erasmus+: dr Yasemin Yalçın z wizytą na WANS