#ERASMUSDAYS 2023 NA WANS!

Zapraszamy Was do udziału w #ErasmusDays – ogólnoświatowej inicjatywie, dzięki której będziecie mogli dowiedzieć się więcej na temat projektów realizowanych w ramach programu Erasmus+!

W dniach 9-14 października 2023 r. na całym świecie organizowane będą spotkania, wystawy oraz debaty, w trakcie których będzie można poznać realne efekty projektów Erasmus+.Miło nam poinformować, że w tym roku WANS dołącza do tej inicjatywy – i to jako pierwsza uczelnia wyższa w północno-wschodniej Polsce!

Spotykamy się we wtorek, 10 października br. o godz. 10.00 w Auli Małej.Będziecie mieli okazję zapoznać się z relacjami wideo Waszych kolegów i koleżanek – studentów WANS – którzy zdecydowali o tym, że w roku akademickim 2023/2024 chcą studiować za granicą!

Obejrzymy nagrania studentów, którzy przebywają obecnie w Turcji (Stambuł), Grecji (Ateny) i Portugalii (Lizbona).Specjalne materiały wideo przygotowali dla Was również nasi goście – student Bursa Uludağ Üniversitesi (Bursa, Turcja) oraz studentka Alikhan Bokeikhan University (Semey, Kazachstan).

Bądźcie tam razem z nami.Do zobaczenia!

Data publikacji

04 października 2023 r.

#ERASMUSDAYS 2023 NA WANS!